1 / 1
LED Уличен Рефлектор 100W IP65
2.700 МКД
Цената не е фиксна
2.800 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.03.2021 13:11

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

ЛЕД Уличен Рефлектор 100W IP65 НОВ. Одличен квалитет, водоотпорен. За до 10 метри висина, осветлува до 200квадрати простор. Праќам по карго. Цена 2700

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / ЛЕД светла

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
075829209
Испрати Е-маил до огласувачот