1 / 3
Термални Чорапи
499 МКД
Цената е фиксна
24.11.2020 21:49

Скопје Центар / Скопје

Нарачки и повеќе инфо на следниот линк:
https://kupiprodaj.com/product/termalni-corapi/

Бесплатна достава за 1-2 дена, низ цела македонија.


ОДЛИЧНИ ЗА НАДВОРЕШНИ УСЛОВИ: Можете да ги носите овие чорапи, за време на вашите активности на отворено, како лов, кампување, пешачење или на вашето работно место.
СУВИ И ТОПЛИ НОЗЕ ВО ЗИМАhttps://kupiprodaj.com/product/termalni-corapi/


Категорија: Мода и Облека и Обувки / Останато

Се продава од:

kupiprodaj.com
Потврден огласувач
079863462
Испрати Е-маил до огласувачот

LDNIO 10000mAh Power Bank

1299 МКД

Термални Чорапи

499 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам