1 / 1
ЛЕД Улични Рефлектори 26W
1.000 МКД
Цената е фиксна
13.11.2022 19:57

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

ЛЕД Улични Рефлектори 26W IP65. Количина: 2. Одличен квалитет. Праќам по карго. Цена 950 од парче фиксна.

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Надворешно осветлување

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
075829209
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам