1 / 3
ЛЕД 100W Рефлектор IP66
2.800 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 13:11

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

ЛЕД Рефлектор 100W. Врвен квалитет. IP66 заштита. 6500К јачина на боја. Има два слични модели, нема количина. Осветлува до 500квадрати простор. Праќам по карго. Цена 2800ден од парче ФИКСНА.

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Надворешно осветлување

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
075829209
Испрати Е-маил до огласувачот