1 / 4
НИВЕЛАТОРИ НА ПЛОЧКИ
1 МКД
Цената не е фиксна
31.01.2023 07:57

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Дистанцери(капии) и чивии(клинови)за нивелирање на плочки,Деловите се изработени од оргинален(нерегранулиран) материјал.
ДИСТАНЦЕРИ......1,20 ДЕН
ЧИВИИ...................2.50 ДЕН

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Останато

Се продава од:

Saso
Потврден огласувач
070261710
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам