1 / 5
Kufer
1 €
30.11.2021 12:55

Струмица / Струмица

Состојба на предмет
Нов

Kufer za sintisajzer do 61 dirka ili pet oktavi.
Idealen za KORG Pa4x od kratkite.
Orginal fabricki ne e samoprajski.mnogu lesen od vodootporna iverka.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава од:

Korg
Потврден огласувач
070 673 511
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам