1 / 10
PRODAVAM KAMIJONI
13.500 €
Цената не е фиксна
12.02.2022 12:11

Тетово / Тетово

TGL MAN 12/240 i 12/212 KAMIONITE SE DONESENI OD GERMANIJA
PLATENI SE SITE DAVAÇKI DO REGISTRACIJA
VO MNOGU DOBRA SOSTOJBA
KAMIONITE SE SANDUÇARI SO CERADA I SO KREVETI

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Ekrem
Потврден огласувач
075240255
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам