1 / 1
Prodavam pedali za road bike.
2.000 МКД
Цената не е фиксна
21.06.2021 20:37

Аеродром / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

Speedplay pedali vo dobra sostojba

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
070317908
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам