1 / 1
suma - plac Katuniste, Mokliste
5 €
Цената не е фиксна
31.10.2021 16:54

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

2250 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava suma pogodna za plac za gradenje. Struja , Asvalt, Ima mesto za dogovor

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
072218934
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам