1 / 3
Арматури Pelsan 2x120 цм со Лед и Флуо цевки
1.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.09.2021 18:45

Битола / Битола

Се продаваат 6 половни арматури Pelsan 2x 120 cm со ЛЕД цевки / неонки (на некои им се заменети) - цена 300 денари парче, сите 6 за 1500

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Неонски светла

Се продава од:

Tina
Потврден огласувач
070395175
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам