1 / 3
Se prodava kukja vo strog centar na Tetovo
300.000 €
28.01.2021 22:09

Тетово / Тетово

Број на соби:

3

Квадратура:

292 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

432 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Запад

Se prodava kukja vo strog centar na Tetovo koja e povolna za izgradba na kolektivna stanbena zgrada spored detalen urbanisticki plan.

Kukjata zaedno so dvornoto mesto iznesuva vkupna povrshina od 432m2.

Cena: 300 000 evra / ima prostor za dogovor.

Za povekje informacii, obratete se na:

Filip 077641410

Stefani 071345955

Shifra: 01-36/20

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Kukja od 253m2+53m2 deloven prostor vo Tetovo

250000 €

KUKJA OD 250m2 NA GLAVEN PAT VO RADISHANI

250000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам