1 / 12
FIAT BRAVO 1.9 / 2007
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.03.2021 11:12

Валандово

Марка:

Fiat

Модел:

Bravo

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2021

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Останато

Возилото е во одлична техничка исправност, доволно е зачувано. Може да се види и да се провери стриктно во станица за технички преглед.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Risto
Потврден огласувач
070331742
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам