1 / 10
Volkswagen Crafter ,2012 , klima, tempomat , euro5
10.050 €
Цената е фиксна
07.01.2022 15:52

Гостивар / Гостивар

Se prodava VW Crafter L4 H4
➡️ 2.0 dizel ---> 163 hp
➡️ 222945 km
➡️ 2012 godina , euro 5
➡️napraven golem servis ⚠️ (ulje , site filtri , kaish rebrast ) spremno za pat
➡️ klima ❄
➡️ Tempomat
➡️ so dva reda sedishta (vozac i 5 patnici)
➡️pregraden prostor za tovaranje


* dimenzii od prostorot za tovaranje ima na edna od slikite .


CENA : 10050 eur + 18% DDV

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
070314738
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам