1 / 1
Krojacki salon Tea-Vidra
1 €
16.12.2020 21:41

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Шиење,Текстил, облека и кожа

Пол :

Женско

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Krojacki salon ima potreba od zena za rabota za 4saata dnevno , prerdnost iskustvo , poveke info na 076353530

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

pance
Потврден огласувач
078352556
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам