1 / 2
Se prodava Kawasaki Zx6r
4.000 €
25.11.2020 20:35

Охрид / Охрид

Марка:

Kawasaki

Вид:

Спортски

Година:

2008

Модел:

Zx6r

Километри:

25000

Cenata ne e fiksna 070267666 Nikola

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
070267666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам