1 / 10
PRODAVAM SVRDEL ZA BUSENJE DIFERENCIJAL
5 €
30.09.2022 01:45

Ресен

Prodavam diferencijal, svrdel za busenje dupki so glava od drebong pogoden e i za busenje na voda.
Kvalitetna izrabotka. Ne e koristen.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
077653999
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам