1 / 2
HDD WD 500GB 7200RPM
1.300 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
10.08.2022 14:48

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Se prodava nov malce koristen HDD WD 500GB-Sata (WD5003ABYX) Enterprise Storage 7200RPM

https://www.ebay.com/p/102472903

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам