1 / 5
Se prodava parcela vo selo Leshok
47 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.03.2021 08:18

Тетово / Тетово

Квадратура:

3800 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava parcela koja e na samiot glaven pat Tetovo-Jazhince vo selo Leshok do restoran Kontrast.
Parcelata e shiroka 32m I dolga 119m, a vkupnata povrshina iznesuva 3800m2.
Cena: 50 evra/m2
Za povekje informacii, obratete se na:
Filip 077641410
Stefani 071345955

Shifra: 05-27/20

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Parcela od 2020m2 vo s.Setole-Tetovo

21 €

Gradezni parceli od 540m2 vo Brvenica

45 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам