1 / 2
PARKSIDE
250 МКД
29.05.2022 12:04

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Novi
Podmackuvac za pnevmatski alat
Prakam po kargo
Cena 250 denari parce

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Vasko
Потврден огласувач
078757304
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам