1 / 4
NOVI ADIDAS br. 36
1.500 МКД
Цената е фиксна
13.02.2022 13:38

Бутел / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Патики

Големина:

36

Боја:

Темно сина

Novi patiki Adidas, kupeni od stranstvo, pogresen brojot. Ekstra cena so popust.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

Мирко
Потврден огласувач
00491639241788
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам