1 / 8
Се издава студио приземје 25м2 Гевгелија
1.000 МКД
Цената е фиксна
1.200 МКД
17.05.2022 11:29

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

25 m²

Греење:

Струја

Се издава студио приземје на ул.Моински пат б.б-Гевгелија (100метри од бивша касарна) со површина од 25м2
Греењето е на струја со клима уред.
Центарот на градот е одалечен 700метри, 5-10 мин пеш одење.
Цена: 2000ден .
Капацитет 5 лица
Во цената е вклучено кабелска телевизија,интернет и сметки за вода.
Лице за контакт;Јове 070218183

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

oglas
Потврден огласувач
070/218-183
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам