Диспечер за европски и американски пазар
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.03.2021 23:44

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Многу добро

Барам работа како диспечер за американски пазар.
Имам долгогодишно искуство во оваа област.
За повеќе информации контактирајте ме на
071-214-245

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Коста
Потврден огласувач
071214245
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам