1 / 1
Pakerka so termo folija
3.500 €
Цената е фиксна
26.11.2020 20:43

Виница / Виница

Termofolijarna pakerka, poluavtomatska so lenta za montaza na printer i etiketirka

kontakt: 070927728 Goran

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
070927728
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам