1 / 5
LUSTERI NOVI MODELI BELI I CRNI NA GOLEMO I MALO
2.300 МКД
Цената не е фиксна
12.06.2022 01:13

Тетово / Тетово

NOVI LUSTERI SO 3 SISINJA

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Лустери

Се продава од:

TERRA LED
Tetovo
Потврден огласувач
070602549
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам