1 / 1
АДАПТЕРИ ЗА ЛАПТОП
1 €
26.01.2021 13:43

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔋💻 АДАПТЕРИ ЗА ЛАПТОП 💻🔋
✅Арена Компјутерс ви нуди голем избор на адаптери за лаптоп.
✅Продажба на големо и мало.
______________________
Arena Kompjuteri
Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
Skopje, Butel
+389 75 30 30 00
+389 75 22 22 01
arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Полначи / Адаптери за струја

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

Кабел за АДАПТЕР

200 €

АДАПТЕРИ ЗА ЛАПТОП

800 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам