1 / 4
Нови неотпакувани микрофибер ќеси за Beko правосмукалка
450 МКД
30.11.2022 08:45

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Ќесите се нови и купени по цена од 600 денари од Neptun. Made in Serbia

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Се продава од:

Co
Потврден огласувач
079 257 977
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам