1 / 6
SUPERPLASMA 60/3 -TELWIN
700 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.04.2023 05:20

Кочани / Кочани

✅zavaruvanje
✅co2
✅tig
✅aluminium
✅argon

SUPERPLASMA 60/3 -TELWIN plasma cutting sistem telwin komplet so racka poveke inf na 079 353 307 viber cena 700e
zavaruvanje✅
#tig✅
#co2✅
#ac dc✅
#PLASMA✅

#FRONIUS✅
#KEMPI✅
#MILER✅
#TELWIN✅

SEKAKOV VID NA PROFESIONALNI APARATI ZA ZAVARUVANJE I DRUGI ELEMENTI INFO NA 079353307 viber ✅

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

макзавардооел
Потврден огласувач
079353307
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам