1 / 8
Prodavam Poveke Lap Topi
4.000 МКД
20.06.2022 22:41

Битола / Битола

Производител:

Lenovo

Xaрд диск HDD:

80 GB

РАМ Меморија:

2 GB

Модел на процесор:

Intel Core 2 Duo

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Prodavam Poveke Lap Topi
- Lenovo Thinkpad R61i za 4000 denari
Intel Core 2 Duo T5450
15,4 Inci LCD Display
2 GB Ram
80 GB Hard disk
---------------------------------------------------------------------
Prodavam HP g72 za 6000 denari
Intel P6100
17 Inci LCD Display
2 GB Ram
320 GB Hard disk
WEB CAM
---------------------------------------------------------------------

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Predrag
Потврден огласувач
070303957
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам