1 / 6
Lusteri NOVI
1.500 МКД
Цената не е фиксна
21.12.2022 02:14

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Novi nekoristeni
Kontakt: 078323726
ceni oddelno: 40evra, 30evra
dvata zaedno 60evra

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Лустери

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
078323526
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам