1 / 4
prodavam opremaza ribolov
1 €
05.08.2021 07:50

Охрид / Охрид

prodavam oprema za ribolov donesena od Germanija
1.Kormoran 3,80 masinka Skorpion
2.Dam dam 2,40 masinka Konkord
3, Kormax 2,80 masinka Sanger
4.Startex 2.40 masinka Krokodail
5. 2.40 obicna masinka
6. 2,40 obicna masinka
Cena po dogovor ili mozna e zamena za sanitarni elementi, tus kabina, klima ured ili slicno
Tel 078-998-235

Категорија: Спортска опрема и активности / Риболов / Останато

Се продава / Можна е замена од:

ohrid
Потврден огласувач
1234567890
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам