1 / 2
Wv crafer krafter 2.0tdi
9.500 €
Цената не е фиксна
22.05.2022 12:06

Гостивар / Гостивар

Se prodava kombe maxi,kombinirano za prevoz na lica 6,i tovaren prostor od 3.5mx2 visina nosivost 1.1t

9500+18%
Registrirano e

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Sasho
Потврден огласувач
070314490
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам