1 / 9
Nova kukja vo naselba Potok
130.000 €
11.11.2021 16:21

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

6

Квадратура:

208 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

123 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Potok

Se prodava odlicna kukja vo naselba Potok ,vo neposredna blizina na Muzickoto Ucilishte.
Kucata e vo super sostojba i golem dvor pozadi nea.
lepenka e od stranite so poseben zid.

Se sostoi od:
Priz: 85m2
kat: 85m2
Potkr. 85m2
Dvor pozadi kukja: 123m2
Vkupno plac: 208m2


*Za povekje informacii:
*Për më shumë informata:

076/421-142
072/257-445
070/381-888 (Elinor)

www.elinor.mk

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам