1 / 5
Kukja vo naselba Koltuk
50.000 €
04.03.2021 12:02

Тетово / Тетово

Број на соби:

6

Квадратура:

254 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Струја

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Koltuk

Se prodava kukja vo naselba Koltuk, del renovirana.
Za vo kukjata nema pat za so kola.

Se sostoi od:
Prizemje
Kat

Vkupno plac: 254m2

*Za povekje informacii:
*Për më shumë informata:

070 381 888 (Elinor)

www.elinor.mk

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам