1 / 2
Detsko krevetce
5.000 МКД
Цената е фиксна
19.09.2021 09:24

Гевгелија / Гевгелија

Detsko krevetce komplet so dusek kombinacija so lulka, a moze da se napravi kako biro za ucenik.
Krevetceto e koristeno no mnogu socuvano bez edna grebnatinka i mnogu stegnato.

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски Креветчиња

Се продава од:

Сашко
Потврден огласувач
078444130
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам