1 / 9
Custom Harley Davidson 1200ccm
16.000 €
Цената е фиксна
24.02.2023 20:53

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Harley Davidson

Вид:

Останато

Година:

2008

Модел:

Special

Километри:

20000

Без замени.

Контакт по емаил.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
075398061
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам