1 / 3
Prodavam Kuka vo Novo Maalo
50.000 €
23.09.2021 18:03

Скопје Центар / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

54 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Друго

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

Ulica 42 br.4

Prodavam kuka vo Novo Maalo, izmegju Olimpiski bazen i Vero Jumbo

-Kompletna cista dokumentacija

-Povekje informacii na telefon

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

...
Потврден огласувач
071922206
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам