1 / 1
Бебешко креветче
2.500 МКД
Цената не е фиксна
15.05.2022 13:29

Кавадарци / Кавадарци

Малку користено бебешко креветче, во добра состојба, има опција да се ниша, оде со душек

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се продава од:

Toдор Манев
Потврден огласувач
075582483
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам