1 / 5
Prodazba i popravka na kompjuteri
1 МКД
02.02.2022 11:45

Аеродром / Скопје

Продажба на компјутери и компјутерска опрема,
Надградба на компјутери,
Дијагностицирање и поправка на компјутери,
Инсталирање на софтвер ( Instaliranje na Windows ) и подесување на драјвери,
Продажба на тонери и кертриџи за сите видови на принтери,
Поправка на принтери,
Инсталирање на компјутерски мрежи.

Категорија: Компјутери / Останато

Се продава од: Претпријатие

TMtech
Потврден огласувач
076427821
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам