1 / 2
Mikser za testo
600 €
30.09.2022 20:55

Битола / Битола

Се продава неупотребен миксер за тесто комплет со сеалка за брашно

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Се продава од:

MITKO
Потврден огласувач
070237336
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам