1 / 12
HYUNDAI I20 1.2i 57 KW UVOZ OD SVAJCARIA
1 €
22.07.2021 12:21

Гостивар / Гостивар

Марка:

Hyundai

Модел:

i20

Година:

2011

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2018

Сила на моторот:

57 kw / 77 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

UVEZENO OD SVAJCARIA
PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK TABLI
PROIZVODENA 01.03.2011
MOTOR 1.2 BENZIN 57KW - 77 KS
5 STEPEN MANUELEN MENUVAC
OD OPREMA IMA
KLIMA
BORD KOMPJUTER
ELEKTRIKA NA STAKLA
ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
VOZILOTO E EKSTRA SOCUVANO SO IDEALEN MOTOR, BEZ NIKAKVI ZABELESKI !!
2 ORIGINALNI KLUCA
ORGINALNA SERVISNA HISTORIA
100% GARANCIJA ZA KILOMETRI
PERFEKTNA SOSTOJBA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

SWISS AUTO
CEGRANE
Потврден огласувач
+38978377770
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам