1 / 2
Roventa Duolio grealka
4.800 МКД
Цената не е фиксна
19.06.2022 17:12

Карпош / Скопје

Roventa duolio 1000 1000w.
Kako nova koristena 2 meseci.

https://setec.mk/index.php?route=product/product&product_id=72173

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Калорифери

Се продава од:

Миле
Потврден огласувач
075237183
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам