1 / 4
Изработка на архитектонски проекти и проектна документација
100 €
17.01.2023 15:32

Скопје Центар / Скопје

Изработувам секаков вид на проекти од областа на архитектурата( станбени и индивидуални објекти,комерцијални, деловни )
Внатрешно и надворешно уредување на објекти
Добивање на дозвола за градење
Изработка на рендери
Цена по договор

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Архитектура

Се продава од:

Marija
Потврден огласувач
070213528
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам