1 / 5
Продавам куќа или заменувам за стан
42.000 €
21.12.2022 23:59

Штип / Штип

Број на соби:

3

Квадратура:

90 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

390 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

Тодор Чучков 7А

Се продава куќа со дворна површина од 400м2 на многу мирно и тивко место, во самиот центар на Штип. Куќата се наоѓа веднаш до зградата (промаја) на ул.Тодор Чучков
За повеќе инфо 071 226 007

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Dragi
Потврден огласувач
071226007
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам