1 / 1
Се продава калорифер
1 €
Цената не е фиксна
21.12.2021 14:47

Струмица / Струмица

Се продава калорифер, цена поволна добро зачуван!

Телефон за контакт 078764484

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Калорифери

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
072277539
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам