1 / 4
Приклучок за 220V
45 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.05.2022 18:50

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

MCamper
Live Your Dreams

Приклучок за 220V, IP заштита, за надворешна монтажа на кампер возило или приколка

Категорија: Моторни Возила / Кампинг возила

Се продава од:

MCamper
Потврден огласувач
070389123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам