1 / 4
Се Продава Нива Во Влезот На Охрид
1 €
Денес 08:52

Охрид / Охрид

Квадратура:

1300 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава нива во влезот на Охрид 1300м2 - Градинар


За Повеќе Информации Јавете се На 075 549 377

За Повеќе Информации Јавете се На 075 549 377

За Повеќе Информации Јавете се На 075 549 377

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
00389
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам