1 / 2
Водоотпорни патики Адидас терекс
650 МКД
16.02.2021 09:29

Аеродром / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

<30

Боја:

Темно сина

Високи патики Адидас терекс бр.27.
Топли се, не пропуштаат дожд и снег, идеални се за секој ден во есен/зима.
Доста сочувани.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

Mimi
Потврден огласувач
070359483
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам