1 / 1
БАТЕРИИ ЗА ЛАПТОП
1 €
30.01.2021 10:07

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

💻🔋АРЕНА КОМПЈУТЕРИ ВИ НУДИ ГОЛЕМ ИЗБОР НА БАТЕРИИ ЗА ЛАПТОП!

👉 Гаранција 6 месеци!

⏰Заштедете и време и пари 😍
🔵Повелете, посетете не.

____________________
Arena Kompjuteri
Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
Skopje, Butel
+389 75 30 30 00
+389 75 22 22 01
arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Батерии

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

УСБ-звучна картичка „Виртус“

270 €

Глушец на полнење - A4Tech G11-760N

699 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам