1 / 10
Се издава двокатен дуќан во Трговски Центар Гевгелија
500 €
Цената не е фиксна
30.11.2020 19:45

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

120 m²

Греење:

Струја

Дуќанот е со вкупна квадратура од 120 метри квадратни, одностно секој кат е 60 метри, поврзани со внатрешни и надворешни скали. Цена по договор. Телефон за контакт 070214114 Мики, 071251560 Јасмина

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Dimitar
Leonid Jankov 24
Потврден огласувач
070214114
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам