1 / 12
Glava za shirshajbna nova
9.400 МКД
Цената е фиксна
03.02.2023 12:28

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Glanc nova glava za shmirshajbna fi 350 podloga za shmirgla fi 300 cena po dogovor osovina 28 mm

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам